November 13, 2019

Daugumai Kalėdos yra nuostabiausias metų laikas, tačiau tai ir labiausiai resursus švaistantis metas. 

Skaičiuojama, kad per Kalėdas suvalgoma 2 milijonai kalakutų, išmetama daugiau kaip 100 m2 vyniojamo popieriaus, 100,000 tonų plastikinių pakuočių, pridovanojama nerei...

October 24, 2019

Vis daugiau vartotojų save priskiriantys atsakingiems ir sąmoningiems renkasi daugkartinę gėrimų tarą. Tai tvarus požiūris mažinantis kiekvieno mūsų ekologinį pėdsaką. 

Tačiau ar susimąstome apie daugkartinių puodelių higieną, kuomet jie keliauja kartu su mumis visą die...

May 8, 2019

"Glastonbury" festivalis garsėja ne tik gera atmosfera ir muzika, jis taip pat garsus ir dėl savo palapinių ir šiukslių jūros, kurią suformuoja festivalio dalyviai.

Per 2018 m. festivalio lankytojai išmetė daugiau kaip 1,3 mln. plastikinių buteliukų. Pana...

May 3, 2019

Atostogos kiekvienam yra ypatingai svarbus metas - norisi pailsėti, leisti sau daugiau nei įprastai, nesirūpinti rimtais dalykais.

WWF 2018 birželio mėnesio ataskaitoje nurodoma, kad daugiau kaip 200 mln. turistų apsilankančių Viduržemio jūros regione kasmet vasaros met...

April 24, 2019

Mūsų planetoje plastikinių šiukšlių kiekis yra stulbinančiai gausus. Visiškai sustabdyti šio proceso beveik neįmanoma, tačiau jį galima sumažinti renkantis alternatyvą vienkartiniui plastikui.

1. Plastikiniai šiaudeliai

Sunku patikėti, tačiau tai tiesa, šiaudelių tarša y...

April 20, 2019

Artėjant Šv. Velykoms CupCup duoda keletą patarimų kaip tinkamai panaudoti nebereikalingus kiaušinių lukštus alternatyviais būdais.

Paruošti kiaušinių lukštus pakartotiniam naudojimui


Prieš pakartotinai panaudojant kiaušinių lukštus, reikia įsitikinti, kad jie yra švarū...

April 12, 2019

Turbūt kiekvienam teko matyti panašių vaizdų vaikštinėjant gamtoje. Ir paprastai jie kelia klausimą apie mūsų visuomenės vertybinį pamatą. 

Labai gaila, bet teršėjai neskaito tinklaraščių, nesilaiko įstatymų, neturi moralinių vertybių ir šie mūsų skauduliai nepasieks jų...

April 11, 2019

Turbūt daugeliui iš jūsų yra tekę dalyvavauti festivalyje po atviru dangumi ir pastebėjote kiek daug atliekų gali palikti vienas kelių dienų renginys. Plastikas sudaro didelę dalį šių atliekų ir deja, labai dažnai jis patenka į sąvartyną, o dar blogiau į gamtą. Ekspert...

April 9, 2019

Nors pastaruoju metu daug dėmesio sulaukia vienkartinis plastikas - siekiama sumažinti taršą vienkartinėmis plastiko pakuotėmis, tačiau pasirodo, jog didesni festivaliai turi spręsti platesnio masto atliekų problemas. 

Kultinis anglų festivalis “Reading Festival 20...

March 28, 2019

Europos Parlamentas (EP) didžiule balsų persvara balsavo už visą Bendriją apimsiantį vienkartinių plastikinių daiktų draudimą.

Draudžiami bus tokie plastiko gaminiai, kaip šiaudeliai, stalo įrankiai ir krapštukai, šiuo metu užkimšę visus pasaulio vandenynus.

Šie produkta...

Please reload

Naujausi pranešimai
Please reload

Sekite mus
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now