CupCup - tai socialinė-aplinkosauginė iniciatyva, kurios misija - kurti visuomenę be atliekų diegiant tvarius daugkartinio naudojimo pakuočių grąžinimo sprendimus.

 

Tikslas - sukurti atsakingų partnerių platformą ir kartu kurti tvarius žiedinius veiklos modelius - mažinti ne tik vienkartinį plastiką, bet ir kitas vienkartines pakuotes, apskritai keisti vartojimo kultūrą. CupCup modelis yra pilnai žiedinis - net ir sugadintus puodelius surinksime už mažesnį depozitą, kad galėtume perdirbti ir prisiimti pilną atsakomybę už savo gaminį.

 

Mūsų partneriai - tai mūsų herojai - jie nori pokyčių, jie sutinka įsileisi mus į savo virtuvę, pasitiki CupCup ir padeda žengti pirmuosius žingsnius, bei kurti naujus veiklos modelius ir keisti visuomenės įpročius.

Mums be galo svarbu patikimi partneriai, nes CupCup matome kaip ilgalaikį partnerystės projektą - kartu sieksime ilgalaikių tikslų, kurie veda link zero waste koncepto išpildymo.

 

Valdonė. Aplinkos inžinerijos PhD studijos KTU APINI, tema vienkartinių gėrimų pakuočių medžiagų valdymas žiedinėje ekonomikoje. Magistro darbas apie vienkartinių popierinių gėrimų puodelių aplinkosauginio veiksmingumo didinimą žiedinės ekonomikos kontekste - darbo duomenimis dabar plačiai naudojasi žiniasklaida. Stažuotės bei projektinė veikla Šveicarijoje, Švedijoje studijos Suomijoje, Austrijoje leido įgyti žinių ir identifikuoti tendencijas, problemas ir imtis realių sisteminių pokyčių kūrimo.

 

Irmantas. Akademikas, turintis patirties su verslo vystymu, startuolių kūrimu, pardavimais, marketingu IT srityje. Muzikantas ir festivalių entuziastas, nuo 2013m. kaupiantis informaciją apie zero waste iššūkį užsienio festivalių aplinkoje. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now